dewalt_dstsx30se
DEWALT DSTSX30SE nieten 5.6-30 inox/rvs 5m (3000 st.)
 43,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 23/05/2026
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
Productomschrijving
  • [DSTSX] Nieten 5.6-30 Inox/RVS 5m
  • Lengte: 30 mm
  • Rugbreedte niet: 5,6 mm
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013951421
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DSTSX30SE
Lengte
30 mm
Rugbreedte niet
5,6 mm
Kroonbreedte
5,6 mm
Te gebruiken met
Hoek
0,0 °
Lengte
30,0 mm